Фамилија: Гуиллауме III де Поитиерс + Адèле де Нормандие

Из пројекта Родовид

Фамилија:46814

Родитељи

{{{Персон:30372}}}

{{{Персон:144453}}}

Деца

{{{Персон:30371}}}

{{{Персон:144437}}}


Догађаји

935 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици