Фамилија: Феодоссија Прокофјеwна Моросоwа + Глеб Иванович Морозов

Из пројекта Родовид

Фамилија:46229

Родитељи

{{{Персон:192666}}}

{{{Персон:192684}}}

Деца

{{{Персон:402028}}}


Догађаји

1649 Свадба: 2-я жена


Остали језици