Фамилија: Јеан де Брабант + Цатхарина ван Ханеффе

Из пројекта Родовид

Фамилија:4498

Родитељи

{{{Персон:11904}}}

{{{Персон:13057}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::АдриаенАлбоут.гед::ФАМ @Ф56740@::Кјансен

Догађаји

1360 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици