Фамилија: Петер ван Дреуx + Маргаретхе де Цоммеqуиерс де Монтаигу

Из пројекта Родовид

Фамилија:4473

Родитељи

{{{Персон:11568}}}

{{{Персон:13027}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::АдриаенАлбоут.гед::ФАМ @Ф54708@::Кјансен

Догађаји

1236 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици