Фамилија: Јеан д'Англетерре + Агатха де Феррерс

Из пројекта Родовид

Фамилија:4461

Родитељи

{{{Персон:11774}}}

{{{Персон:13016}}}

Деца

{{{Персон:123302}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::АдриаенАлбоут.гед::ФАМ @Ф54501@::Кјансен

Догађаји

1190 Свадба:

Напомена

Шаблон:Реqуиерефуенте


Остали језици