Фамилија: Леонор де Цастилла + Јакоб I дер Ероберер

Из пројекта Родовид

Фамилија:4447

Родитељи

{{{Персон:11784}}}

{{{Персон:12905}}}

Деца

{{{Персон:895376}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::АдриаенАлбоут.гед::ФАМ @Ф53619@::Кјансен

Догађаји

6 јануар 1221 Свадба: Áгреда

1230 АНУЛ:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире