Фамилија: Марие де Дампиерре + Гуиллауме де Јулиерс

Из пројекта Родовид

Фамилија:4434

Родитељи

{{{Персон:11662}}}

{{{Персон:12982}}}

Деца

{{{Персон:1251969}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::АдриаенАлбоут.гед::ФАМ @Ф53088@::Кјансен

Догађаји

1270 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици