Фамилија: Wалтер I вон Веxин + Адèле д'Ањоу

Из пројекта Родовид

Фамилија:44283

Родитељи

{{{Персон:184932}}}

{{{Персон:184933}}}

Деца

Wалтер I вон Веxин + Адèле д'Ањоу

{{{Персон:184936}}}

Wалтер I вон Веxин

{{{Персон:1092674}}}


Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици