Фамилија: Матилда де Португал + Пхилипп вон Елсасс

Из пројекта Родовид

Фамилија:4411

Родитељи

{{{Персон:12867}}}

{{{Персон:12909}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::АдриаенАлбоут.гед::ФАМ @Ф52469@::Кјансен

Догађаји

1 август 1183 Свадба:


Остали језици