Фамилија: Симон де Лорраине + Ида ван Боургондие

Из пројекта Родовид

Фамилија:4409

Родитељи

{{{Персон:11492}}}

{{{Персон:12948}}}

Деца

Симон де Лорраине

{{{Персон:146103}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::АдриаенАлбоут.гед::ФАМ @Ф52453@::Кјансен

Догађаји

1190 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици