Фамилија: Лауретта де Хаинаут + Дирк ван Аалст

Из пројекта Родовид

Фамилија:4402

Родитељи

{{{Персон:11608}}}

{{{Персон:12943}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::АдриаенАлбоут.гед::ФАМ @Ф52391@::Кјансен

Догађаји

1160 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици