Фамилија: Ида вон Елсасс + Герхард III вон Гелдерн

Из пројекта Родовид

Фамилија:4393

Родитељи

{{{Персон:12819}}}

{{{Персон:12931}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::АдриаенАлбоут.гед::ФАМ @Ф52290@::Кјансен

Догађаји

1180 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици