Фамилија: Аелис Петронелла ван Аqуитание + Раоул Иер де Вермандоис -

Из пројекта Родовид

Фамилија:4378

Родитељи

{{{Персон:11770}}}

{{{Персон:12907}}}

Деца

{{{Персон:12908}}}

{{{Персон:12910}}}

{{{Персон:632356}}}


Догађаји

1142 Свадба:

1151 АНУЛ:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици