Фамилија: Готтфриед вон Аерсцхот + Јоханна Исабеау ван Виерсон & Беррy

Из пројекта Родовид

Фамилија:4368

Родитељи

{{{Персон:11587}}}

{{{Персон:12806}}}

Деца

{{{Персон:10536}}}

{{{Персон:543895}}}

{{{Персон:966730}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::АдриаенАлбоут.гед::ФАМ @Ф32637@::Кјансен

Догађаји

1280 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици