Фамилија: Јоан Плантагенет + Wилхелм II вон Сизилиен

Из пројекта Родовид

Фамилија:4346

Родитељи

{{{Персон:11773}}}

{{{Персон:12215}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::АдриаенАлбоут.гед::ФАМ @Ф31421@::Кјансен

Догађаји

13 фебруар 1177 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици