Фамилија: Маргарете вон Брабант + Хенрy VII Луxембоург

Из пројекта Родовид

Фамилија:4338

Родитељи

{{{Персон:11665}}}

{{{Персон:12849}}}

Деца

{{{Персон:114247}}}

{{{Персон:409265}}}

{{{Персон:711866}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::АдриаенАлбоут.гед::ФАМ @Ф28059@::Кјансен

Догађаји

9 јун 1292 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици