Фамилија: Wилхелм IV де Дампиерре-Фландрес + Алиx де Цлермонт-Несле

Из пројекта Родовид

Фамилија:4337

Родитељи

{{{Персон:11657}}}

{{{Персон:12856}}}

Деца

{{{Персон:10594}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::АдриаенАлбоут.гед::ФАМ @Ф28057@::Кјансен

Догађаји

1286 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици