Фамилија: Матхилде вон Брабант + Роберт де Франце

Из пројекта Родовид

Фамилија:4335

Родитељи

{{{Персон:11553}}}

{{{Персон:12817}}}

Деца

{{{Персон:12816}}}

{{{Персон:464154}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::АдриаенАлбоут.гед::ФАМ @Ф28025@::Кјансен

Догађаји

14 јун 1237 Свадба: Цомпиèгне (60)

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаиреЗие ЕС НФ Банд III Тафел 70


Остали језици