Фамилија: Амадеус IV вон Савоyен + Анна Маргаретхе ван Боургондие

Из пројекта Родовид

Фамилија:4305

Родитељи

{{{Персон:11718}}}

{{{Персон:12956}}}

Деца

{{{Персон:136353}}}

{{{Персон:149367}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::АдриаенАлбоут.гед::ФАМ @Ф24313@::Кјансен

Догађаји

1222 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици