Фамилија: Марíа де Агуирре + Јуан Грегорио де Базáн

Из пројекта Родовид

Фамилија:42825

Родитељи

{{{Персон:179056}}}

{{{Персон:179059}}}


[1]

Извори

  1. Цалво, Царлос - "Нобилиарио дел Антигуо Вирреyнато дел Рíо де ла Плата", Буенос Аирес, 1936, томо IV пáг, 28
Остали језици