Фамилија: Родриго де Агуирре + Марíа де Грегорио

Из пројекта Родовид

Фамилија:42824

Родитељи

{{{Персон:179057}}}

{{{Персон:179058}}}


[1]

Извори

  1. Цалво, Царлос - "Нобилиарио дел Антигуо Вирреyнато дел Рíо де ла Плата", Буенос Аирес, 1936, томо IV пáг, 28
Остали језици