Фамилија: Собеслав де Бохêме + Елизабетх ван Полен

Из пројекта Родовид

Фамилија:41697

Родитељи

{{{Персон:161232}}}

{{{Персон:174479}}}


Догађаји

1174 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици