Фамилија: Éтиенне де Блоис + Матхилде де Боулогне

Из пројекта Родовид

Фамилија:4151

Родитељи

{{{Персон:12202}}}

{{{Персон:12203}}}

Деца

Éтиенне де Блоис

{{{Персон:12205}}}

Éтиенне де Блоис + Матхилде де Боулогне

{{{Персон:12206}}}

{{{Персон:12207}}}

{{{Персон:12208}}}

{{{Персон:951489}}}

{{{Персон:1239481}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::АдриаенАлбоут.гед::ФАМ @Ф27953@::Кјансен

Догађаји

1122 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици