Фамилија: Дирцк ван Хоуwенинген + Агнес ван ИЈсселстеин ван ден Боссцхе

Из пројекта Родовид

Фамилија:4139

Родитељи

{{{Персон:12154}}}

{{{Персон:12155}}}

Деца

{{{Персон:12156}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::АдриаенАлбоут.гед::ФАМ @Ф25955@::Кјансен


Остали језици