Фамилија: Франçоисе де Брéзé + Роберт IV де ла Марцк Аренберг

Из пројекта Родовид

Фамилија:41019

Родитељи

{{{Персон:171737}}}

{{{Персон:171739}}}

Деца

{{{Персон:171738}}}

{{{Персон:336323}}}

{{{Персон:481078}}}


Догађаји

19 јануар 1539 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици