Фамилија: Гиллис ван Цралинген

Из пројекта Родовид

Фамилија:4081

Родитељи

{{{Персон:11930}}}

Деца

{{{Персон:11932}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::АдриаенАлбоут.гед::ФАМ @Ф84045@::Кјансен


Остали језици