Фамилија: Адолф де Палатинат + Ирмгарда фон Геттинген

Из пројекта Родовид

Фамилија:4063

Родитељи

{{{Персон:10919}}}

{{{Персон:11869}}}

Деца

{{{Персон:11870}}}


Догађаји

1320 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици