Фамилија: Хенри де Брабант + Аделхеид де Брунсwицк

Из пројекта Родовид

Фамилија:4056

Родитељи

{{{Персон:10485}}}

{{{Персон:11817}}}

Деца

{{{Персон:11818}}}

{{{Персон:11819}}}

{{{Персон:616312}}}

{{{Персон:801468}}}

{{{Персон:887740}}}

{{{Персон:972306}}}


Догађаји

10 септембар 1263 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици