Фамилија: Wиллиам X де Аqуитание-Поитоу + Елеоноре Цхâтеллераулт

Из пројекта Родовид

Фамилија:4047

Родитељи

{{{Персон:11766}}}

{{{Персон:11769}}}

Деца

{{{Персон:11770}}}

{{{Персон:11771}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::АдриаенАлбоут.гед::ФАМ @Ф24139@::Кјансен

Догађаји

1120 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици