Фамилија: Рyкса + Володар Глебовицх

Из пројекта Родовид

Фамилија:40461

Родитељи

{{{Персон:169326}}}

{{{Персон:169329}}}

Деца

{{{Персон:301483}}}


Догађаји

изм 1136 и 1138 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици