Фамилија: Рyкса + Магнус Силнy

Из пројекта Родовид

Фамилија:40460

Родитељи

{{{Персон:169326}}}

{{{Персон:169328}}}

Деца

{{{Персон:346871}}}


Догађаји

1127 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици