Фамилија: Болеслав I Храбрый + Ода вон Меиßен

Из пројекта Родовид

Фамилија:39929

Родитељи

{{{Персон:35672}}}

{{{Персон:167125}}}

Деца

{{{Персон:709178}}}


Догађаји

3 фебруар 1018 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици