Фамилија: Хугес де Вергy + Гисле де Траîнел

Из пројекта Родовид

Фамилија:3980

Родитељи

{{{Персон:11558}}}

{{{Персон:11559}}}

Деца

{{{Персон:11560}}}

{{{Персон:11561}}}

{{{Персон:1369609}}}

{{{Персон:1369610}}}

{{{Персон:1369611}}}

{{{Персон:1369612}}}

{{{Персон:1369613}}}

{{{Персон:1369617}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::АдриаенАлбоут.гед::ФАМ @Ф32470@::Кјансен

Догађаји

1179 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици