Фамилија: Андрониц Иер Цомнèне + Феодора Комнина

Из пројекта Родовид

Фамилија:3976

Родитељи

{{{Персон:11544}}}

{{{Персон:11545}}}

Деца

Андрониц Иер Цомнèне + Феодора Комнина

{{{Персон:11546}}}

Андрониц Иер Цомнèне

{{{Персон:1265929}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::АдриаенАлбоут.гед::ФАМ @Ф54511@::Кјансен

Догађаји

1167 Други догађај: маитрессе


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици