Фамилија: Готтфриед III вон Лöwен + Маргаретхе вон Лимбург

Из пројекта Родовид

Фамилија:3961

Родитељи

{{{Персон:11474}}}

{{{Персон:11478}}}

Деца

{{{Персон:10147}}}

{{{Персон:519785}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::АдриаенАлбоут.гед::ФАМ @Ф19264@::Кјансен

Догађаји

јануар 1155 Свадба: Парис

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици