Фамилија: Константин Склир + София Фока

Из пројекта Родовид

Фамилија:39603

Родитељи

{{{Персон:165878}}}

{{{Персон:165879}}}

Деца

{{{Персон:45841}}}


Догађаји

Свадба: Римское царство

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици