Фамилија: Годефроид II де Лоуваин + Лутгардис вон Сулзбацх

Из пројекта Родовид

Фамилија:3959

Родитељи

{{{Персон:11471}}}

{{{Персон:11472}}}

Деца

{{{Персон:11473}}}

{{{Персон:11474}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::АдриаенАлбоут.гед::ФАМ @Ф27968@::Кјансен

Догађаји

1139 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици