Фамилија: Јоханн де Бавиèре + Катарина де Гёрц

Из пројекта Родовид

Фамилија:3942

Родитељи

{{{Персон:11402}}}

{{{Персон:11403}}}

Деца

{{{Персон:11404}}}

{{{Персон:12072}}}

{{{Персон:12073}}}


Догађаји

1372 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици