Фамилија: Јуан Фернандез Манриqуе де Лара + Цаталина Енриqуез де Рибера

Из пројекта Родовид

Фамилија:38650

Родитељи

{{{Персон:161926}}}

{{{Персон:161927}}}

Деца

{{{Персон:161924}}}

{{{Персон:789804}}}Остали језици