Фамилија: Даниел V ван дер Мерwеде + Јоханна Ботх ван дер Еем

Из пројекта Родовид

Фамилија:384479

Родитељи

{{{Персон:1524247}}}

{{{Персон:1524251}}}

Деца

{{{Персон:1524249}}}Остали језици