Фамилија: Wиллем II ван Наелдwијцк + Сопхие ван Теyлинген ван де Wатеринген

Из пројекта Родовид

Фамилија:383735

Родитељи

{{{Персон:1524191}}}

{{{Персон:1524192}}}

Деца

{{{Персон:1524188}}}


Догађаји

13 мај 1366 Свадба:


Остали језици