Фамилија: Фортúн Ибн Qаси + Ассима Ал Лакхми

Из пројекта Родовид

Фамилија:37538

Родитељи

{{{Персон:28176}}}

{{{Персон:138161}}}

Деца

{{{Персон:28175}}}Остали језици