Фамилија: Ал-Саббаq + Саламан ибн Аwс

Из пројекта Родовид

Фамилија:37536

Родитељи

{{{Персон:103807}}}

{{{Персон:157325}}}

Деца

Ал-Саббаq

{{{Персон:103809}}}

{{{Персон:103810}}}

{{{Персон:103811}}}

Саламан ибн Аwс

{{{Персон:157324}}}Остали језици