Фамилија: Хеилика I. вон Баyерн + Диетрицх вон Wассербург

Из пројекта Родовид

Фамилија:3736

Родитељи

{{{Персон:10895}}}

{{{Персон:10896}}}


Догађаји

1192 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици