Фамилија: Сопхие вон Баyерн + Герман I Тюрингский

Из пројекта Родовид

Фамилија:3735

Родитељи

{{{Персон:10893}}}

{{{Персон:10894}}}

Деца

Сопхие вон Баyерн + Герман I Тюрингский

{{{Персон:11373}}}

{{{Персон:11376}}}

{{{Персон:12944}}}

{{{Персон:590841}}}

Сопхие вон Баyерн

{{{Персон:911714}}}


Догађаји

1196 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици