Фамилија: Марие-Габриелле де Дурфорт де Лоргес + Лоуис де Роувроy де Саинт-Симон

Из пројекта Родовид

Фамилија:370839

Родитељи

{{{Персон:1478539}}}

{{{Персон:1478541}}}

Деца

{{{Персон:1478545}}}Остали језици