Фамилија: Гудрёд ? + Цецилиа

Из пројекта Родовид

Фамилија:36929

Родитељи

{{{Персон:107812}}}

{{{Персон:154460}}}

Деца

{{{Персон:107811}}}


Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици