Фамилија: Хендрик вон Гелдерн + Алеидис ван Холланд

Из пројекта Родовид

Фамилија:3687

Родитељи

{{{Персон:10177}}}

{{{Персон:10458}}}


Догађаји

1197 Веридба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици