Фамилија: Манфред I вон Турин + Прангорда ван Реггио

Из пројекта Родовид

Фамилија:36846

Родитељи

{{{Персон:154097}}}

{{{Персон:154098}}}

Деца

{{{Персон:143353}}}


Догађаји

991 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици