Фамилија: Пиерре де Сéдиèрес + Цатхерине де Монтморин Саинт-Хéрем

Из пројекта Родовид

Фамилија:363666

Родитељи

{{{Персон:1452132}}}

{{{Персон:1452139}}}Остали језици